موفقیت پتوی شکوفه در پیاده سازی و اجرای نظام تضمین کیفیت محصولات

به نام خداوند قادر متعال که هر چه داریم گوشه ای از الطاف بیکران اوست.پروردگاری که نعمت های بی شمارش را بر بندگانش ارزانی داشته و برکت را با تلاش و حرکت همراه و هم قدم نموده است. قادر متعالی که از نشانه های کسب رضای او خدمت به بندگان اوست و نصب العین قرار دادن حریم و حرمت بندگان خداوند لایزال در هر کار و هر فعالیتی بر ما و بر همگان فرض و واجب است.

به ثمر نشستن زحمات خانواده ی بزرگ کارخانه تولیدی پتو شکوفه در پیاده سازی و اجرای غرور انگیز نظام تضمین کیفیت محصولات را خدمت تمامی مشتریان گرامی و همکاران و پرسنل خدوم این مجموعه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

شایسته است مراتب تجلیل خالصانه خود را از تلاش های ارزنده و سازنده کارشناسان واحد تضمین کیفیت که با دانش،تخصص و تعهد خود نقش به سزایی در دستیابی به این مهم ایفا نمودند صادقانه ابراز نمایم. بر این باورم که تحصیل چنین افتخار غرورانگیزی تنها با حسن تدبیر و تلاش صادقانه ی یکایک پرسنل خدوم خانواده بزرگ پتوی شکوفه میسر گردیده است.

امروز فارغ از نتایج ارزیابی و موفقیت بدست آمده، شاکرم که فضای همدلی و تعاون در بین پرسنل، محیط را برای رشد، ارتقاء و دستیابی به اهداف بلند مدت و رسیدن به چشم انداز پتوی شکوفه یعنی تبدیل شدن به الگوی برتر صنعت نساجی کشور آماده نموده است. امید است با تلاش تمامی پرسنل شاهد پیشرفت هر چه بیشتر این واحد تولیدی در تمامی سطوح باشیم.

مدیر عامل 

مجید دیانی

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
تاریخ انقضاء: 17 ساعت پیش
کارخانه تولید پتو سربازی شکوفه ، نمدی و مینک ( نماد مشهور کشور در تولید، توزیع، فروش، کیفیت و ارزانی قیمت )
[اصفهان]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : پتو سربازی یا نظامی، پتو شکوفه، پتو نمدی ، پتو مینک، پتو مسافرتی، پتو خاکی یا شتری یا گردویی، نخ پتو، تشک و لحاف مسافرتی یا خوابگاهی، بالش و جا رختخوابی، پتو سربازی شکوفه، پتو ژله ای، حصیر پلاستیکی، چفیه، شمد یا روانداز، پتو نمدی ببری یا پلنگی، پتو سربازی ساده
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 0913-1132857، 031-34321999